sobota, 13 października 2012

Jesień, jesień, jesień, jak to tak?

Czas pędzi. Nie zdążyłam się nacieszyć tegorocznym latem...a jesień już się rozgościła na dobre.
Lato było bardzo pracowite, pełne fantastycznych imprez plenerowych, na których poznałam niesamowitych ludzi. Te znajomości uświadomiły mi, że można w każdym okresie swojego życia rozpocząć coś nowego, coś co długie lata było gdzieś w nas schowane, a nie było na to albo czasu, albo odwagi.
Letnie wędrowanie z naszym kramem różności po całej Polsce, od Szczecina po Dołżycę w Bieszczadach, stało się, jak narkotyk.Świadomość, że na kolejnej imprezie spotkamy się z Iwonką i Tomkiem, Perełkami
www.manufakturagrotowo.blogspot.com ), Kowalem Karolem i Kowalichą Agnieszką
http://www.kuzniaukarola.pl ) dodawała sił do pokonywania wielu km. Każda impreza była inna, ale ludzie wszędzie byli tacy sami. Serdeczni, otwarci i doceniający naszą pracę. Dla jednego anioła, czy ikony, której nie kupili jednego dnia i nie mogli zasnąć, potrafili pokonać 120 km drugiego dnia. Dla takich klientów warto zarywać noce i tworzyć kolejne przedmioty z duszą. Warto jechać do Wegorzewa, żeby spotkać "zakręconą" Małgosię z Ełku. Mam nadzieję, że się nie obrazi za tą "zakręconą" :)) Warto w Olsztynku spocić się przy palenisku Karola i pod jego kowalskim okiem wykonać samodzielnie wieszak - liść. Warto być w Bieszczadach, nie tylko ze względu na to, że je kocham, ale żeby poznać niesamowitych artystów.
....Szkoda , że dopiero za kilka miesięcy ruszymy na Mazury, Kaszuby, Suwalszczyznę, w Bieszczady....

Jesień zmobilizowała mnie do powrotu do filcowania. Teraz jest idealna pora na takie rzeczy.
Najpierw pokażę mitenki,  a właściwie ich niewielkie przedstawicielstwo, bo kilka innych ( niestety nie zdążyłam zrobić zdjęć) już chroni kobiece dłonie i ręce.

Pochwalę się też szalem, który nazwałam "Babie lato" . Cieniutki wełniany szal na bazie jedwabnej pajęczyny. Powstał na specjalne zamówienie i powędrował za morza :))
Na dzisiaj chyba tyle :))
3 komentarze:

  1. Witam serdecznie, niezwykle atrakcyjne miejsce, doskonały tekst, idealnie opowiedziany, pewnie nie raz odwiedze twój blog, dlatego że naprawde bardzo mi się tu u Ciebie podoba, pozdrawiam Monika :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Great article, Thanks for your great information, the content is quiet interesting. I will be waiting for your next post.

    OdpowiedzUsuń